Pszczyńskie grzybki i Chleb z łopaty nagrodzone!

29.07

Certyfikowane produkty zachwycały podczas minionego Jarmarku Produktów Tradycyjnych w Chorzowie.

Pszczyńskie grzybki wytwarzane w Gospodarstwie Rolnym Sylwii i Leszka Szczotków w Ćwiklicach uzyskały 1. miejsce w konkursie „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”.

Zaś Piekarnia-Cukiernia Brzęczek z Pszczyny ze swoim sztandarowym produktem Chleb z łopaty zajęła 2. miejsce w konkursie na najlepszy tradycyjny wypiek rzemieślniczy „Pieczywo-Kromka.pl II’ zorganizowanym przez Polską Izbę Produktu Regionalnego i Lokalnego.

Finał regionalny konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów” w województwie śląskim przygotował Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego we współpracy merytorycznej ze Śląskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Częstochowie, a pomysłodawcą i organizatorem centralnym była Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego.

Jesteśmy dumni i serdecznie gratulujemy nagrodzonym, życząc kolejnych sukcesów!

Właściciele Gospodarstwa Rolnego Sylwia i Leszek Szczotka siedzą na ławce przed drewnianą chatą i trzymają w rękach dyplomy.
Właściciele Gospodarstwa Rolnego Sylwia i Leszek Szczotka siedzą na ławce przed drewnianą chatą i trzymają w rękach dyplomy.
Dyplom I nagrody w konkursie "Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów" dla Gospodarstwa Rolnego Sylwia i Leszek Szczotka za Pszczyńskie grzybki.
Dyplom I nagrody w konkursie "Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Smaki Regionów" dla Gospodarstwa Rolnego Sylwia i Leszek Szczotka za Pszczyńskie grzybki.
Słoiki Pszczyńskich grzybków.
Stoisko Wiejskiej Chaty - Gospodarstwa Rolnego Sylwia i Leszek Szczotka z Ćwiklic.
Stoisko Wiejskiej Chaty - Gospodarstwa Rolnego Sylwia i Leszek Szczotka z Ćwiklic.
Stoisko Piekarni-Cukierni Brzęczek z Pszczyny.
Stoisko Piekarni-Cukierni Brzęczek z Pszczyny.
Certyfikat II nagrody w konkursie „Pieczywo-Kromka.pl II’ na najlepszy tradycyjny wypiek rzemieślniczy dla Piekarni-Cukierni Brzęczek za Chleb z łopaty.
Certyfikat II nagrody w konkursie „Pieczywo-Kromka.pl II’ na najlepszy tradycyjny wypiek rzemieślniczy dla Piekarni-Cukierni Brzęczek za Chleb z łopaty.
Stoisko Piekarni-Cukierni Brzęczek z Pszczyny.
Stoisko Piekarni-Cukierni Brzęczek z Pszczyny.
Słoiki Pszczyńskich Grzybków oraz Chleb z łopaty.
Słoiki Pszczyńskich Grzybków oraz Chleb z łopaty.